info@portakaltez.com | 0216 912 10 90 | 0850 360 10 90
Portakal™ Tez Ofisi | Tez Yazanlar Ankara - Portakal Tez Hazırlama Danışmanlık Yardımı
Tez Yazanlar Ankara, Tez Yazan yerler Ankara
1284
post-template-default,single,single-post,postid-1284,single-format-standard,ajax_updown_fade,page_not_loaded,

Tez Yazanlar Ankara

Tez Yazanlar Ankara

Yazar portakal Kategori Tez Hazırlama 12 Nis 2017

Tez Yazanlar Ankara

Bu yayında tez yazanlar ankara başlığı altında sorularınıza yanıt vermeye çalışacağız. Son dönemlerde önemli düzeyde talep alan bu konu, tez yazanlar ankara aramaları sonucunda bizlere ulaşan kişilere yönelik olarak birtakım suallerin yanıtlanmasının yanında, genel bilgi paylaşılması amacını da taşımaktadır. Bilindiği üzere, üniversitelerin ilgili programlarından mezun olabilmek için çeşitli gereklilikler bulunmaktadır. Derslerin başarılı biçimde tamamlanması akabinde sizden bölümüzle ilgili olan bir konuda akademik bir araştırma yapmanız istenmektedir. Yalnızca lisans düzeyinde derslerle birlikte yürütülen bu süreç, yüksek lisans ve doktora düzeylerinde derslerin ‘’başarılı’’ olarak tamamlanması akabinde başlamaktadır. Bu aşamada sizden istenen kendi idealleriniz ve danışman önerileri etrafında, eğitim gördüğünüz programla ilişkili bir konuda tezinizi yazmanızdır. Sizleri bu sürece hazırlayabilmek adına bilimsel araştırma yöntemleri veya benzeri isimler altında dersler verilmektedir. Bu derslere geçmişe oranla artık daha üst düzeyde ehemmiyet verilmektedir. Çünkü artık eski düzen kalmamış, alıntı ölçen programlar yapacağınız en küçük hatada bile başınızı ağrıtabilmektedir. Elbette başka birisinin eserini kendi eseriniz gibi ortaya koymak zaten etik manada önemli bir sorun teşkil etmektedir. Bu konu zaten tartışmaya açık bir husus değildir; ki bu nedenle alıntı ölçen programlar çok başarılı bir buluştur. Bizler akademik manada bu programların varlığını ve kullanılmasını kesinlikle olumlu bulmaktayız. Yine de insan faktörü devreye girmekte ve alıntı oranı düşük olan bir bilimsel araştırmanın ‘’intihal’’ olmadığı kesin olarak nitelendirilememektedir. Aslında yapılması gereken çok basit bir işlemdir; ulaştığınız kaynaklardaki tüm bilgileri (birebir alıntılar hariç) kendi cümlelerinizle yazmak ve bir kelime dahi esinlendiğiniz bir konuda ilgili kişiye/kişilere atıf yapmaktır. Bu ve benzeri konuların tamamında konuyla alakadar derslerde özellikle vurgulama yapılsa da, yazı yazmak gerçekten kolay bir işlem olmadığından öğrenciler bu kuralları dikkate almayabilmektedir. Birçoğumuzun atladığı husus aslında tam da bu noktadır. Yazı yazmanın zorluğu bir yana, bilimsel bir çalışma gerçekleştirmek ve akademik içerik meydana getirmek öğrencileri iyiden iyiye farklı noktalara itmektedir. Bu anlatılanlar ve sürecin standardizasyonunun sağlanamaması gibi birçok nedenle talebeler tez yazanlar ankara araştırması içerisinde girmektedir. Özellikle yüksek lisans düzeyinde birçoğumuz iş-sosyal hayat ve eğitim hayatı dengesi kurmakta problem yaşadığımızdan dolayı, bu ve benzeri alternatifleri değerlendirmek durumunda kalmaktayız. Etik olarak doğru olmasa da böyle bir talep olduğu ortadadır. Sonuçta bu kıstasla alakalı olarak akademik danışmanlık konusunda destek almak isterseniz bizimle irtibat haline geçebilirsiniz. Gerek istatistik veri analizi gerekse de ‘’tez nasıl hazırlanır’’ sorusuna yanıt bulabilmeniz adına size bildiklerimizi profesyonel biçimde aktarabiliriz.

Ankarada Tez Yazan Yer

Tez Düzenleme Ankara

Başkentimizde bulunan birçok yükseköğretim kurumunda eğitim gören öğrenciler, tez düzenleme ankara konusunda çeşitli tetkiklerde bulunmaktadır. Çünkü tez düzenleme ankara tetkikleri neticesinde, hazırlanmış olan tezlerin düzenlemeleri yanında, ne şekilde istikşaf yapılacağı hususunda da hizmet verilmektedir. Halihazırda başkent sınırları içerisinde ofisimiz bulunmamaktadır. Ulaştığınız bu yayın, bölgede ikamet eden öğrencilere yönelik olarak yazılmıştır. Bu sebeple birçok öğrenci arkadaşın yanlış anlamasını önlemeye gayret gösteriyoruz. Çünkü bu etiket kelime grubu ile bize ulaşan kişiler genellikle ofisimizin burada yer aldığını düşünmektedir. İleride belki böyle bir uygulama faaliyete geçebilir ancak şu an için böyle bir yerin bulunmadığını en başta ifade etmek istiyoruz. Sonuç olarak bu makalenin yayınlanma amacı bizim burada faaliyet gösterdiğimiz iddiası değil; tamamen gelen talebi karşılamaya yöneliktir. Bu konuda yanlış anlaşılmalara mahal vermemek adına açıklama yapma gereği duyulmuştur. Çünkü birçok arkadaşımız yukarıda bahsedildiği şekilde düşünebilmekte veyahut kendilerini yanıltmaya çalıştığımızı düşünebilmektedir. Böyle bir şey yapma amacında değiliz. Ofisimiz İstanbul’dadır. Ancak dünyanın her yerine hizmet verilmektedir. Çünkü konumdan bağımsız şekilde çevrimiçi olarak destek hizmeti sunulmaktadır. Kısacası aynı şehirde olmamamız tez düzenleme ankara taleplerinizi karşılayamayacağımız manasına gelmemektedir. Aksine yurt dışında bile birçok ülkede eğitime devam eden talebelere çalışma hazırlıyoruz. Dolayısıyla ülkemizin tüm şehirlerine de hizmet sunabilmekteyiz.

Ankarada Tez Yazanlar

Tez Yazım Merkezi Ankara

Size en yakın tez yazım merkezi ankara aramasında bulunmanız olağandır. Ancak üzülerek belirtmemiz gerekir ki tez yazım merkezi ankara şubemizi henüz faaliyete geçirmedik ve size desteğimiz yalnızca çevrimiçi olarak internet üzerinden mümkün olmaktadır. Aslında bu durum bir handikap değildir. Çünkü size hizmet verilebilmesi için bizimle ofiste görüşmenize gerek bulunmamaktadır. Bu konuda yukarıda da değinildiği üzere, sadece ülkemizde değil; yurt dışındaki öğrencilere yönelik olarak hizmetlerimiz de devam etmektedir. Dolayısıyla yüz yüze görüşme yalnızca güven konusunda zihninizdeki soru işaretlerini giderme gayesini taşımaktadır. Bunun dışındaki tüm detaylar ve işleyişle alakalı konularda tamamen yazılı olarak iletişim kurulmaktadır. Söz konusu kriter yüz yüze görüşme yaptığımız kişiler için de geçerlidir. Dolayısıyla karşılıklı güven ortamı inşa edildikten sonra zaten yüz yüze görüşme yapılmadığından dolayı size en yakın tez yazım merkezi ankara arayışınız çok da mantıklı bir alternatif olarak görünmemektedir. Çünkü gelişen iletişim olanakları, konumdan bağımsız hizmet verilmesine olanak vermiştir. Bu durumda biz de size online olarak hizmet verebilmekteyiz. Detaylarla ilgili bilgi almak için bize iletişim kanallarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ankarada Tez Yazdırma

Tez Yazan Yerler Ankara

Tez yazan yerler ankara konusunda faaliyet gerçekleştiren birçok kurum bulunmaktadır. Bu yayının konusu tez yazan yerler ankara olması sebebiyle, taleplerinize karşılık vermek amacıyla hizmetlerimizden kısaca bahsetmek istiyoruz. Gelecek dönemlerde başkentte şube açılışı konusunda çeşitli planlarımız bulunsa da an itibariyle somut olarak bize ulaşabileceğiniz bir ofisimiz bulunmamaktadır. Birçok şehirde olduğu gibi, burada da internet ortamı üzerinden size profesyonel danışmanlık hizmetlerini iletmeye devam edeceğiz. Yıllardır size iletilmeye çalışılan bu destek hizmetleri, konumdan bağımsız olarak gerçekleştirilmeye devam edecektir. Geçmiş yıllarda bu şekilde hizmet sunumu sorun teşkil edebilirdi ancak artık küreselleşen dünya düzeni içerisinde, tüketim ve hizmet satın alma şekilleri ciddi manada revizyona uğramıştır. Bundan yirmi yıl önce ciddi bir yatırım ile internet üzerinden satış yapan bir işletme kurulsa, eminiz birçoğunuz bunu pek ciddiye almayacaktı. Ancak şuan bu makaleyi okuyan insanların birçoğu eminiz ki en az bir kez çevrimiçi alışveriş yapmışlardır. Bu değişimle birlikte lokasyonun önemi ortadan kalkmıştır ve hizmetler daha geniş coğrafyalara ulaştırılabilmektedir. Akademik araştırma konusunda taleplerinizle ilgili olarak tez yazan yerler ankara başta olmak üzere, diğer tüm şehirlerimize de hizmetleri ulaştırabilmekteyiz. Yalnızca akademik araştırma değil, istatistik veri analizi (spss veri analizi), literatür taraması, İngilizce çeviri ve dizgi işlemleri gibi birçok alanda gereksinimlerinizle alakalı olarak hizmet verilmektedir. Konuyla ilgili olumlu-olumsuz yanıt almak için bize başvuruda bulunabilirsiniz. Kurumsal Tez danışmanlık şirketleri sizi yarı yolda bırakmaz.

Portakaltez