Bitirme Projesi (Tez) Hazırlama Platformu

//Bitirme Projesi (Tez) Hazırlama Platformu

Bitirme Projesi (Tez) Hazırlama Platformu

Bitirme Projesi (Tez) Hazırlama
Bitirme projeleri, ön lisans programlarında ve tezsiz yüksek lisans tezi hazırlama programlarında öğrenim gören öğrencilerden talep edilmektedir. Genel anlamda tezden hiçbir farkı olmayan proje çalışmalarının tezlerden tek farkı hazırladığınız çalışmayı jüri üyelerine karşı savunmamamız olarak gösterilebilir. Bu durum dışında bitirme projeleri genel olarak tezlerle aynı özelliklere sahiptir. Yani hazırlamayı planladığınız bitirme projelerinin çok basit bir çalışma olduğunu söylemek

Bitirme Projesi (Tez) Hazırlama

Bitirme Projesi (Tez) Hazırlama

mümkün görünmemektedir. Özellikle yüksek lisans öğrenimlerini bitirme noktasında olan öğrencilerden artık sadece teorik bir çalışma değil; içerisinde bilimsel araştırmalar olan bitirme projeleri talep edilmektedir. Bu da demek oluyor ki yapılması planlanan bitirme çalışması anket içermelidir ve bu anketlerin analizleri ve yorumlamalarına çalışmanın içerisinde yer verilmelidir.
Öğrenim hayatınızın sonlarına yaklaştığınız bu günlerde derslerinizin getirdiği yükler bir yana bir de bitirme projeleri ile uğraşmak zorunda kalan sizler bu süreçte ciddi anlamda zorluklarla karşı karşıya kalmaktasınız. Daha öncede belirtildiği üzere genel anlamda zaten tezden pek bir farkı olmayan bitirme çalışmalarını hazırlamak için ciddi anlamda emek ve zaman harcanması durumu söz konusu olmaktadır.
Eğer ön lisans öğrenimine devam ediyorsanız; derslerinizin yüküne ek olarak bir de bitirme çalışmasına vakit ayırmak pek kolay olmayacaktır. Bu noktada bizler bir çok farklı disiplin mezunları ekip arkadaşlarımızla sizlere yardımcı olmaya ve danışmanlık hizmeti vermeye talip oluyoruz. Sizler yapılmasını istediğiniz çalışmayı bizlere bildirin; bizler bitirme çalışmanızı hazırlayalım. Bu sayede zaten zaman yetiştirmekte zorlandığınız eğitim hayatınıza kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.
Eğitim hayatına yüksek lisans tezsiz programlarında devam edenler içinse durum daha da zor bir hal almaktadır. Yüksek lisans eğitimi sırasında büyük çoğunluk zaten çalışma hayatına devam etmektedir. Dersler, çalışma hayatı ve sosyal hayat yükü bir araya geldiğinde durum içinden çıkılmaz bir hal alabilmektedir. Yüksek lisans mezuniyetiniz için geriye kalan son adımda sizlerin yanında olarak en zor görünen bu son adımı kolayca atlatabilmeniz için elimizden gelen tüm imkanları sizlere sunmayı hedeflemekteyiz. Bizler sizin bitirme çalışmanızı hazırlayarak sizlere zaman kazandırmak amacını taşımaktayız. Zaman kazandırmanın yanında hocaların ne istediğini tam olarak bildiğimizden olası olumsuz geri dönüşlerinde önüne geçmiş oluyoruz. Bu sayede zorlu bir süreç olarak gözünüzde büyüttüğünüz bitirme projesinin teslimi aşamasını kolaylıkla atlatmanın mutluluğunu tatmış olacaksınız. Literatür Tarama konusunda yardım alın.

Yazar |2016-12-04T11:47:27+03:00Aralık 4th, 2016|Kategori: Tez Hazırlama|Etiket: , |Yorum yok

Yazar Hakkında: