Bitirme Tezi Hazırlama

//Bitirme Tezi Hazırlama

Bitirme Tezi Hazırlama

Güncelleme: 01.01.2020

Portakal Tez olarak bitirme tezi hazırlama konusunda profesyonel hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bitirme tezi hazırlama süreciyle alakalı olarak bilgi almak isteyen kişilerin öncelikle bölüm, konu, teslim tarihi ve yöntem gibi bilgileri bize iletmesini rica ediyoruz. Ön inceleme neticesinde yapılacak olan değerlendirme ile size yanıt verilecektir. Sonrasında eğer ki iletilen yanıt olumlu olur ve siz de koşulları uygun görüyorsanız detaylarla ilgili kapsamlı bir görüşme yapabiliriz. Birlikte ortak bir takvim belirlenir ve sonrasında bitirme tezi nasıl hazırlanır konusunda harekete geçmeye başlarız. Bunun sonrasında düzenli olarak yapılacak ara bildirimler ile yapılanları incelemeniz ve danışman hocanız ile görüşmeniz icap edecektir. Danışman öğretim üyesinden aldığınız bildirimleri bitirme tezi yazan yerler arasında bulunan firmamıza iletmeniz yeterli olacaktır. Geriye kalan işlemleri biz yapacağız.  Elbette buradan sizin çalışmanızı hiç kontrol etmemeniz gerekir gibi bir mana çıkarılamaz. Çalışmanın sahibi olarak sizden en önemli beklentimiz size iletilenleri özenle kontrol etmeniz ve olası bir soru geldiğinde buna yanıt verebilecek durumda olmanızdır. Bu husus tez/ dönem projesi yazımı aşamasında çok önemlidir.  Bilgi almak için iletişim sekmesinde yer alan bilgileri bize iletiniz.

Bitirme Tezi Hazırlama
Yıllar süren eğitim hayatınızın sonuna yaklaştınız. Artık son birkaç adımınız kaldı. Bunlardan bir tanesi de bitirme tezi.

Ancak bitirme tezi hazırlamak için yeterli zamanınız yok ya da ne istediğiniz var ne de enerjiniz. İşte tam doğru yerdesiniz.
Kabul etmek gerekir ki zaten sonsuz olan insan ihtiyaçlarına her geçen gün bir yenisi eklenmektedir. İnsan, yapısı gereği rahatına düşkün bir varlıktır. Günümüzde hızına yetişmekte zorlandığımız yenilikler hayatımızı gitgide kolaylaştırmakta ve daha fazla bizleri rahatlatmaktadır. Çok değil yaklaşık 20 sene öncesine gidersek internetten alışveriş diye bir kavram yoktu. Ancak günümüzde gelinen nokta itibariyle aranızda internetten alışveriş yapmamış insan olmadığını düşünüyorum. Olsa bile bu oran maksimum yüzde 5 seviyelerindedir. Sonuçta, normalde bir gereklilik veya ihtiyaç gibi görünmeyen noktalar zamanla hayatımızın vazgeçilmezleri arasına girebilmektedir. Bu noktadan hareketle eğitim hayatlarını bitirme aşamasına gelen sizler için gerek bitirme tezi hazırlama süreçlerinin gözünüzde büyüttüğünüz kadar zor geçmemesi için gerekse size gerçek anlamda zaman kazandırmak için bu sorumluluğu üstlenmeye talip oluyoruz.
Elbette sizlerde bizim yapmaya talip olduğumuz çalışmaları yapabilirsiniz. Zaten bu potansiyelde olmasanız bitirme durumuna gelmeniz mümkün olmazdı. Ancak burada sizin için iki farklı alternatif durumu söz konusu olmaktadır. Birinci yol çalışmaları kendiniz yapmanızdır. Bu yol ciddi anlamda yorucu, yıpratıcı ve zahmetli olacaktır. Özellikle de eğitim hayatı dışında çalışma durumunuz söz konusu ise süreç daha da zorlu olabilmektedir. İkinci alternatif ise sizlerin bitirme tezi hazırlama sürecinde sadece hangi konu üzerinde çalışmak istediğinize karar vermeniz ve bizlere bunları sunmanız seçeneğidir. Uygun fiyatlarımızla bitirme tezi hazırlama yolunda sizlerin destekçisi olmaya talibiz. Sizler, eğer çalışıyorsanız işinize ve sosyal çevrenize daha fazla vakit ayırabileceksiniz. Eğer çalışmıyorsanız da uzun süren yorucu süreçlerden kurtulmuş olacak; kendinize ve sosyal çevrenize daha fazla vakit ayırabileceksiniz. Ayrıca koşullar her ne olursa olsun bilgiye ulaşma konusunda sorun yaşama seçeneğinizi unutmamanız gerekmektedir. Sahip olduğumuz her biri kendi konularında uzman üyelerimiz ihtiyaçlarınızın ne olduğu konusunda ve neler yapılması gerektiği noktasında gerekli donanıma sahip olduklarından ihtiyaçlarınıza tam anlamıyla cevap verebileceklerdir. Sonuçta ortaya özgün, bilimsel ve danışman hocaların istek ve beklentilerine tam anlamıyla uygun bitirme tezleri tarafımızdan oluşturulacaktır. Sizlerse bu zorlu süreci kolayca atlatmanın keyfini süreceksiniz. Tez hazırlama işi uzmanların işi unutmayın.

Yazar |2020-01-01T11:44:00+03:00Kasım 7th, 2013|Kategori: Tez Hazırlama|Etiket: , |Yorum yok

Yazar Hakkında: