Hizmetler

/Hizmetler
Hizmetler2016-01-30T18:46:30+02:00

ÖN LİSANS TEZİ ve PROJESİ HAZIRLAMA
Herhangi bir ön lisans programında öğrenim gören ve bitirme durumunda olan öğrenciler için, ön lisans bitirme çalışması veya ön lisans tezi hazırlanması ve danışmanlık hizmetleri uzman ekip üyelerimiz tarafından sizlere sunulmaktadır.

Tez Yazımı

Tez Yazımı

LİSANS TEZİ HAZIRLAMA
Tüm lisans programlarıyla ilgili her biri konusunda uzman ekip üyelerimiz sizlerin talepleri doğrultusunda danışmanlık, tez yazım veya tez hazırlama sürecinin tamamında sizlere profesyonel anlamda hizmet sunmaya çalışmaktadır.
Tüm bölümlerle ilgili –talep edilmesi halinde- konu belirlemeden tezin teslimi aşamasına kadar geçen tüm evrelerde çalışmalar yapmaktayız. Bu noktada çalışma yapılmasını isteyen öğrenci arkadaşlarımızın ve danışman hocalarının istek ve beklentileri etrafında çalışma şekillendirilmektedir.
YÜKSEK LİSANS TEZİ ve PROJESİ HAZIRLAMA
Özellikle ekibimizin çekirdek kadrosunu oluşturan yüksek lisans mezunu ekip üyelerimiz, sosyal bilimler enstitüsü, sağlık bilimleri enstitüsü ve fen bilimleri enstitülerinin yüksek lisans programlarıyla ilgili tezler ve projelerin hazırlanması konusunda özgün çalışmalarla tüm konularda sizlere cevap verebilmeyi hedeflemektedir.

Günümüzde genel olarak çalışma hayatını ve eğitim hayatını bir arada yürütmeye çalışan yüksek lisans öğrencileri profili gözlemlenmektedir. Bu süreç ciddi anlamda yorucu ve yıpratıcı olabilmektedir. Bu noktada kendi konularında uzman profesyonel ekip üyelerimiz, sizlerin yanınızda olmayı amaçlamakta ve özgün çalışmalarla sizlere destek olmayı hedeflemektedir.
DOKTORA TEZİ HAZIRLAMA
Lisans ve yüksek lisans çalışmalarına oranla çok daha ciddi ve zorlu bir süreç olan doktora tezi hazırlama döneminde, ekibimiz özellikle yabancı dil bilen üyeleriyle sizlere hizmet sunmaktadır. Bilindiği üzere birçok yabancı dilde dokümantasyon ve makale tarama süreci sonucunda ortaya çıkarılması planlanan doktora tezi, çok daha zahmetli ve sancılı süreçler sonucunda meydana getirilmektedir.
Tüm bu nedenlerle doktora tezi hazırlama sürecinin ciddiyetinin farkında olan uzman ekibimiz özgün projelerle sizlere hizmet sunmayı amaçlamaktadır.
ÇEVİRİ HİZMETLERİ
Şimdilik üç dilde çevirmenlik hizmet verebilmekteyiz.
İngilizce
İtalyanca
Romence
Bilimsel çalışmalar veya bilimsel olmayan herhangi bir konuda İngilizce, İtalyanca ve Romence dillerinden Türkçe’ ye, Türkçe’ den de bu dillere çeviriler profesyonel ekip üyelerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.
ÖDEV HAZIRLAMA
Uzman ekibimiz, dönem içi ve dönem sonu ödevlerinin hazırlanması ve bu ödevlerle ilgili danışmanlık yapılması konusunda hizmet sunmaktadır.
Ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora programlarındaki ödevleriniz için tüm konularda uzman ekip üyelerimiz işletmemizin bünyesinde yer almaktadır.

SPSS ANALİZLERİ
Son zamanlarda teorik tez ve proje çalışmalarında bilimsel araştırmalara verilen önem her geçen gün artmaktadır. Özellikle Sosyal Bilimler alanlarında hazırlanan tez ve..devamı