info@portakaltez.com | 0532 393 30 51

Tez Yazdırma Danışmanlık Firması | İnsan Kaynakları
133
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-133,single-format-standard,ajax_updown_fade,page_not_loaded,

İnsan Kaynakları

Hakkında

İNSAN KAYNAKLARI
Akademisyenler, Üniversite öğrencileri, üniversitelerden yeni mezun olanlar veya ek gelir imkanı arayan üniversite mezunları; bizimle çalışmak ister misiniz?
Portakal Tez ve Proje Danışmanlık Hizmetleri olarak uzman pozisyonunda çalışma kadromuzda yer almak isteyenler için kısaca birkaç noktaya değinmek istedik;

Tez hazırlama

Tez hazırlama

Profesyonel kadromuzda yer alabilmeniz için üniversitede eğitim gördüğünüz program hakkında, herhangi bir ders veya bir ders konusu hakkında bilimsel anlamda donanıma sahip olmanız beklenmektedir. Çevirmenlik hizmeti kadrosunda yer almak istiyorsanız da en az bir yabancı dilde yeterli durumda olmanız gerekmektedir.
Diğer firmalardan farklı olarak uzman kadromuzda yer almak isteyen adaylarımızla yüz yüze görüşmeden çalışma yapmaya başlamadığımız hususunu özellikle belirtmek yararlı olacaktır.
Sizlerle yapılacak yüz yüze görüşmelerde, yönetici ekibimizin sizlerin bilgisini ölçmesi veya çeşitli konular hakkında sorular yöneltmesi olağan bir durum olacaktır. Çalışma sürecinde olası yetersizlik sorunlarının önüne geçmek daha zorlu ve maliyetli olacağından bu hususa anlayış göstereceğinizi umuyoruz.
Yine belirtmekte yarar olacağını düşündüğümüz bir diğer nokta ise herhangi bir programdan mezun olmanız, o bölümle ilgili uzman derecesini alacağınız anlamını taşımamaktadır. Bu sebeple yüz yüze görüşmelerde değerlendirme aşamasına önem verdiğimizi belirtmek isteriz.
Takdir edersiniz ki tez, proje, ödev veya çevirmenlik hizmetleri konularında sürecin içindeyken bir sorun yaşanması hem bizler açısından hem de çalışma sahibi açısından çok daha sıkıntılı ve maliyetli olacaktır. Zaman kaybı içinse maddi bir değer biçmek mümkün görünmemektedir.

Profesyonel kadromuzda yer almak isterseniz ve yukarıda bahsedilen şartları kabul ediyorsanız lütfen fotoğraflı bir özgeçmişinizi eksiksiz olarak bizlere gönderiniz. Söz konusu pozisyonlara uygun görülmeniz halinde sizlerle irtibat kurulacaktır.
info@portakaltez.com
portakaltez@gmail.com