info@portakaltez.com | 0532 393 30 51

Tez Yazdırma Danışmanlık Firması | Sıkça Sorulan Sorular
135
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-135,single-format-standard,ajax_updown_fade,page_not_loaded,

Sıkça Sorulan Sorular

Hakkında

Neden Portakal Tez ve Proje Danışmanlık Hizmetleri’ni tercih etmeliyim?

Öncelikle uzman olduğumuz konularda çalışma yapıyoruz. Her biri kendi konusunda uzman profesyonel ekip üyelerine sahibiz. İhtiyaçlarınızın ne olduğunu ve ne yapmamız gerektiğini iyi biliyoruz. Yapmamız gerekenlerin yanında neler

Tez hazırlama Hakkında sorularınız

Tez hazırlama Hakkında sorularınız

yapmamamız gerektiği konusunda da bilgi sahibi olduğumuzdan her biri özgün çalışmalarla taleplerinizi karşılamaya özen gösteriyoruz.

Ödeme yapmadan çalışmaya başlamanız söz konusu olabilir mi?
Maalesef ki hizmet vermeye çalıştığımız sektör bilgi temelli olduğundan ücretin yarısının tarafımıza yatırıldığını görmeden çalışmaya başlamamız mümkün değildir.

Size nasıl güvenebilirim?
Kabul etmek gerekir ki sizler açısından bakıldığında küçük de olsa bir risk göze çarpmaktadır. Ancak kafanızdaki soru işaretlerini gidermek adına İstanbul içindeki potansiyel müşterilerimiz için diledikleri takdirde çalışma yapılmadan önce bizleri ziyaret etme imkanları bulunmaktadır. Hatta talep etmeniz halinde İstanbul dışı görüşmeleriniz için sizlerle – çalışma yapılmayacak olsa bile- bilet ve konaklama masraflarını karşılamanız durumunda görüşmeler yapabilmekteyiz.
Ayrıca sürekli iletişim halinde olmamız ve bankalar üzerinden ödemeleri gerçekleştirmemiz sebepleriyle sorun yaşanmayacağını garanti etmekteyiz.
Çalışmaların özgün olduğundan nasıl emin olabilirim?
Sizlerden özgün çalışmalar yapmak için ücret aldığımızın farkındayız. En önemlisi de sürekli olarak iletişim halinde olacağımızdan ortalama 15 (on beş) günlük zaman aralıklarında danışman hocaların onayına sunulacak şekilde verileri sizlere transfer ediyoruz. Sizlerin ve danışman hocaların talepleri doğrultusunda da çalışmaları revize ediyoruz. Sonuçta sürekli olarak çalışmalarda yenileme yapılmasını sağlıyoruz ve birlikte ortaya özgün projeler çıkarıyoruz.
Nasıl çalışma yapıyoruz?
Tez, proje veya ödev konusu hakkında tüm isteklerinizi bizlere iletiyorsunuz. Ön çalışma sonucunda talep edilen ücret ve şartlarda anlaşılması durumunda belirtilen banka hesabına talep edilen ücretin yarısının yatırılmasından itibaren çalışmalara başlıyoruz. Ön onay almak için en fazla 10 (on) gün sonra sizlere taslak çalışmayı gönderiyoruz. Ön onay alındıktan sonra ortalama 15 (on beş) günlük periyotlarda sizlere çalışmanın son halini gönderiyoruz. Sizlerden gelen geri bildirimlerle düzeltilmesi talep edilen yerleri revize ediyoruz. Projenin teslimi sonrasında kalan ücretin yarısını talep ediyoruz.
Olası sorunlar karşısında ne yapacağım?
Çalışma şeklimiz konusunda da açıkladığımız gibi olası sorunları minimize etmek için düzenli olarak danışman hocalarımıza çalışmalarımızı gönderiyoruz ve sürekli olarak geri bildirim almaya gayret gösteriyoruz. Hocalardan gelen geri bildirimler ışığında çalışmaları revize etmek bizim sorumluluğumuzdadır. Ancak unutulmamalıdır ki çalışmada belirli bir yere geldikten sonra gerekli olmadığı halde keyfi değişiklikler talep edilmesi durumu söz konusu değildir.
Ödeme yapmadan çalışmaya başlamanız söz konusu olabilir mi?
Maalesef ki hizmet vermeye çalıştığımız sektör bilgi temelli olduğundan ücretin yarısının tarafımıza yatırıldığını görmeden çalışmaya başlamamız mümkün değildir.
Başka şekilde ödeme yapılması mümkün mü?
Şuan için sadece banka havalesi ile ödeme yapılması mümkündür. İşletmemiz kesinlikle elden ya da başka bir şekilde ödeme kabul etmemektedir. Bu şekilde ödeme yapılması hem sizin açınızdan hem bizim açımızdan daha güvenli olmaktadır.
Anket içeren çalışmalarda neler yapmam gerekmektedir?
Anket içeren tez/proje çalışmalarında anketle ilgili tüm süreçler çalışma sahibine aittir. Bu çalışmalara anketin seçilmesi, izin alma süreçleri, anket uygulama sürecinin tamamı ve elde edilen verilerin Office Excel programına aktarılması dahildir. Normal şartlarda sadece anketle ilgili analizler ve yorumlamalar yapılması süreçleri işletmemize aittir. Ancak uluslararası geçerliliği veya güvenilirliğinin olması beklenmeyen ve danışman hocalar tarafından öğrencinin kendisinin hazırlaması istenilen anketlerde ise talep edilmesi durumunda ücret farkı alınması kaydıyla anketler tarafımızdan hazırlanabilmektedir.