Proje Hazırlama

//Proje Hazırlama

Proje Hazırlama

Proje Hazırlama
Özellikle mühendislik, mimarlık bölümlerinde öğrenim hayatına devam etmekte olan öğrenciler için dönem içerisinde hazırlanması istenilen projelerle ilgili sizlere yardımcı olmayı amaçlamaktayız. Mimari, statik, betonarme, makine mühendisliği ve elektrik mühendisliği proje konuları alanlarında sizlerden gelen proje taleplerini karşılamak için

Proje Hazırlama

Proje Hazırlama

mühendis ve mimar ekip üyelerimiz yardımınıza hazır durumdadır. Özellikle bilgisayar programlarının fazlasıyla kullanılmaya başladığı mühendislik dallarında autocad, sta4cad, matlab, ide-mimari, ide-statik, sap2000, X-steel ve 3D-max gibi programlarda hazırlanması muhtemel proje çalışmalarınız için her biri kendi alanında uzman ekip üyelerimiz sizlere yardımcı olmak için hazır durumdadırlar. Sizlerin tek yapması gereken bizlerle iletişim kurmak ve talep ettiğiniz hizmeti belirtmek olacaktır.
Belirtilen alanlar dışında bizlerden hizmet talep etmeniz halinde kısa bir araştırma sonunda sizlere geri bildirim yapacağız ve eğer belirttiğiniz konuda uzman bir arkadaşımız yok ise maalesef ki sizlere hizmet sunamayacağımızı belirtmek isteriz. Takdir edersiniz ki ne iş olsa yaparız mantığıyla değil; sizlere gerçek anlamda hizmet sunmayı amaçlamaktayız. Bu noktada karşılıklı kazan kazan modeli yaratamayacağımıza inandığımız konularda sizlere bu durumu belirtmek durumunda olacağımızı hatırlatmakta yarar vardır. Binlerce farklı disiplinlerden meydana gelen her biri farklı bilim alanlarında zaman zaman çok farklı hizmet talepleri bizlere ulaşabilmektedir. Oranları çok düşük olmakla birlikte bu tip durumların da yaşanma ihtimali olduğunu belirtmek gerekmektedir. Ancak bu durum zaten size ilk iletişim kurduktan sonra ön çalışma sırasında sizlere bildirilmektedir. Nasıl ki konu hakkında uzman arkadaşımız var ise bunu size iletiyorsak, olmadığı durumda da bu durumu sizlere bildirmek durumunda olduğumuzun bilincindeyiz. Betonarme projesinden anlayan bir inşaat mühendisinin sosyal bilimlerle ilgisinin çok zayıf olması son derece olağan bir durum olduğuna göre bizlerin de söz konusu konu hakkında uzman olmayan bir ekip üyesini sizlerin projesine atama noktasında asla böyle bir duruma izin veremeyiz. Bu şekilde çalışma yapılması hem sizlerin işine yaramayacak hem de bizlerin kurumsal itibarına zarar verecektir. Sizler bizlerden ancak memnun kalırsanız bir yakınınıza bizleri tavsiye edersiniz. Bunun bilincinde olan Portakal Proje Raporu Hazırlama Tez ve Proje Danışmanlık Hizmetleri olarak bizler sizleri memnun etme koşuluyla hizmet sunmaya çalışıyoruz. Eğer sizlere yararımızın olmayacağını düşünürsek zaten bu durumu sizlere iletiyoruz.

 

Yazar |2016-12-06T10:21:11+03:00Kasım 6th, 2013|Kategori: Proje ve Rapor|Etiket: |Yorum yok

Yazar Hakkında: