Tez Hazırlama Merkezleri

//Tez Hazırlama Merkezleri

Tez Hazırlama Merkezleri

Güncelleme tarihi: 9.01.2019

İşletmemiz tez hazırlama merkezleri arasında yer almakta olduğundan dolayı, en kaliteli tezi hedefleyen kişilerin dikkatini çekmektedir. Tez hazırlama merkezleri arasında dikkat çeken firmalardan birisi olmamızın temel nedeni şüphesiz yalnızca anladığımız disiplinlerde hizmet vermemizden ve işimizi hakkıyla yapmaktan geçmektedir. Açık konuşmak gerekirse ucuz olmak gibi bir iddiamız hiçbir zaman olmamıştır. Bunun tam aksine kalitenin bir bedeli olduğunu biliyoruz ve fiyatlandırmayı da buna göre yapıyoruz. Tez yazım sürecinde yanlış anlaşılmamak adına en pahalı biziz demiyoruz ancak ucuz olmak bir kriter olmadığından ötürü bizim belirli bir denge etrafında hizmet verdiğimizi vurgulamak istiyoruz. Detaylı bilgi almak ve/veya başvuru için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Tez Hazırlama Merkezleri

İstanbul başta olmak üzere ülkemizin birçok bölgesinde faaliyet gösteren tez hazırlama merkezleri mevcut durumdadır. Gerek bireysel olarak, gerekse işletme olarak tez veya proje danışmanlığı faaliyetleri yürütmeye çalışan müteşebbislerin varlığı sizler tarafından da bilinmektedir. Yardım almak istediğiniz alanın hizmet sektörü olması ve bilgi temeline dayanması sebebiyle belirli standartlar bildirilmesi ve kıyaslama yapılması pek kolay olmayacaktır. Peki, tez hazırlama merkezleri arasında yer alana Portakal Tez ve Proje Danışmanlık Hizmetlerinin farkı nedir? Neden bizleri tercih etmelisiniz? gibi sorulara yanıt vermeye çalışalım. Öncelikle Portakal Tez Hazırlama Merkezi olarak bizler bir şahıs değil; bir kurum olduğumuzu belirtmeliyiz. Yüzlerce farklı disiplinden gelmesi muhtemel konularda bir ya da birkaç kişi ile

Tez Hazırlama Merkezleri

Tez Hazırlama Merkezleri

profesyonel bir danışmanlık hizmeti sunulması sizlerin de tahmin ettiği gibi mümkün olmayacaktır. Sizlere yaklaşık yüzde 90 – 95 oranında cevap verebilecek farklı disiplinlerden mezun veya eğitim hayatına devam eden ekip üyelerimiz bünyemizde yer almaktadır. Çok düşük oranlarda da olsa sizlerden gelen taleplere cevap verememe ihtimalimiz bulunmaktadır. Çünkü bizler Portakal Tez Hazırlama Merkezi olarak ne iş olsa yaparız diyemiyoruz. Konu hakkında gerçekten sizlere yararlı olabileceğimize inanırsak ve uzman personelimiz varsa çalışmanıza talip oluyoruz. Ayrıca birçok tez hazırlama merkezi uzman personel sayısında yetersiz kalmakta veya hiç uzman çalıştırmamaktadır. Hatta bir programdan mezun olup, tüm bölümlerde tez ya da proje hazırlanır, danışmanlık yapılır gibi bilgilendirmelerle karşılaşıyorsanız bu durumda bir problem olduğunu düşünmeniz gerekmektedir. Bir insan, sizlerin de bileceği gibi tüm bölümlerde çalışma hazırlayamaz. Portakal tez hazırlama merkezi olarak böyle bir durumun mümkün olmadığı kanaatindeyiz. Herkesin uzmanlık alanı olan bir alan veya bir bölüm vardır. Bizler böyle düşünüyor ve bu şekilde çalışma yapıyoruz. Sizleri memnun edemediğimiz takdirde uzun vadede bu sektörde yer alamayacağımızın farkındayız. Portakal tez hazırlama merkezi olarak diğer tez hazırlama merkezlerinin aksine bu işe geçici gözüyle değil; aksine geleceğin sektörlerinden biri olarak bakıyor ve sürekliliği sağlamak için tüm enerjimizi sarf etmeye gayret gösteriyoruz. Bu sebeple tüm çalışmalarımız sizlerin memnuniyeti üzerine kurgulanmaktadır. Bunun yanında diğer tez hazırlama merkezleri genel olarak görüşme kabul etmemektedir. En önemli farkımız; yüz yüze görüşme yapılmasının hiçbir problem teşkil etmeyeceğini belirtmek olacaktır. İstanbul- Maltepe’ de faaliyetlerini sürdüren işletmemizi dilediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz. İletişim bölümünden açık adresimiz ve Google harita uygulamasına ulaşabilirsiniz. Bizleri ziyarete gelmeniz kimlerle çalışma yapacağınız hakkında fikir edinebilmeniz açısından yararlı olacaktır.

Yazar Hakkında: